Onedlho príde česká verzia

Určite by sa Vám páčilo využívať zľavy nie len na slovenské ale aj české služby. Preto pre Vás chystáme možnosť využiť svoje kredity za účelom uplatnenia zľavy aj na české služby. Odhadovaná doba, kedy bude reálne využívať aj české služby zo slovenskej aj českej stránky nie je zatiaľ vôbec istá, no budeme sa snažiť túto možnosť sprístupniť čo najskôr.

Nakoľko ešte nevieme presné detaily, budeme písať iba veci, ktoré zatiaľ odhadujeme. Naším cieľom je v blízkej budúcnosti pridať na našu stránku možnosť využívať uplatňovanie zliav prostredníctvom kreditov nie len v slovenskej ponuke služieb ale aj českej, teda celý zoznam služieb na slovenskej stránke by mal byť prepojený s českou stránkou. Povedzme, že nejaký poskytovateľ služby bude ponúkať zvýhodnenú cenu za vstup na nejaký zážitok a vy túto službu budete môcť využiť, zároveň si budete môcť vďaka Vaším kreditom uplatniť zľavu na túto službu aj cez to, že je ponúkaná z českej republiky.

Podmienky by mali byť v tomto prípade veľmi podobné a ak by ste pochadzali z českej republiky, mohli by ste využívať našu stránku aj Vy. Samozrejme, okrem vylepšenia stránky takým spôsobom, že budeme pôsobiť aj v českej republike, plánujeme pôsobiť aj v ďalších krajinách, aby sme neustále umožňovali Vám Členom nové možnosti v oblasti kupovania služieb či obchodovania s kreditmi.