Výhody VIP členstva

Vytvorili sme úplne novú možnosť využívania Členstva. Doteraz ste mohli ako Člen našej stránky využívať Členstvo pre písanie a čítanie Blogov. Druhá generácia našej stránky Vám ponúka už aj zarábať vďaka VIP Členstvu. Ako Free Člen môžete využívať iba uplatňovanie zliav na služby prostredníctvom kreditov a nakupovanie kreditov z Trhu s kreditmi.

V rámci VIP Členstva môžete taktiež využívať možnosti ako Free Člen ale navyše môžete kredity aj predávať a získavať rôznými spôsobmi, ako napríklad písanim Blogov alebo prenajímaním miestností v kategórii blogov. V prípade aktívneho písania blogov za účel zisku kreditov rátajte s tým, že Vám to zoberie veľa času a budete aktívne zarábať kredity. Ak chcete zarábať kredity pasívne, môžete si prenajímať miestnosti, pričom investujete Vaše peniaze a zároveň zarábate kredity, ktoré môžete predať na Trhu s kreditmi za peniaze.

Prichystali sme si pre Vás ale aj ďalšiu novinku a to takú, že môžete plniť úlohy, za ktoré dostanete kredity. Po splnení každej úlohy si môžete uplatniť kód, čím nám oznámite, že máte úlohu splnenú a my Vám následne pošleme odmenu (samozrejme ak zistíme, že ste úlohu skutočne splnili). Na výber sú 3 kategórie úloh: základné úlohy, mesačné úlohy a špeciálne úlohy. Základné úlohy sú jednorazové úlohy, ktoré môžete na jednom platenom Členskom účte splniť iba jeden krát, no snažíme sa rýchle dopĺňanie nových úloh. Mesačné úlohy môžete spĺňať každý mesiac od znova, teda môže to byť pre Vás pravidelný zisk kreditov. Špeciálne úlohy sú vždy iba limitované počas daného obdobia a po skončení uvedeného obdobia sa vymažu.